Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is a forum about the best bend ever-TOKIO HOTEL, )
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Top + Intervju sa Tokio Hotelom

Go down 
АуторПорука
Jasna_The_Horny_One
Admin
Jasna_The_Horny_One


Број порука : 196
Join date : 24.06.2008
Age : 32
Локација : Skopje,Macedonia

Top + Intervju sa Tokio Hotelom Empty
ПорукаНаслов: Top + Intervju sa Tokio Hotelom   Top + Intervju sa Tokio Hotelom EmptyWed Jul 09, 2008 4:54 pm

"Za mnoge je to histerija bez razloga, ali za mnoge TH fanove koji provode sate i sate bez spavanja i mnogo sati pod vrelim Suncem sve je to sitnica.. Nemački bend se vratio u našu zemlju i nije potrebno držati oči širom otvorene da bi se videlo da će oni biti dočekani drugačije.."

Reporter: Tamo su neki ljudi koji su ovde možda 2 nedelje ili nedelju da kažemo. Da li postoji neki bend za koji biste vi isto uradili i kako gledate na te lude stvari koje vam priređuju fanovi??

Tom: Mi smo monogo srećni naravno.. Ali moram reći da ne postoji bend za koji bi to uradio... to je žena.. Jessica Alba..
Georg: Upravo tako bi bilo..
Tom: Ljudi toliko puno pričaju o njoj.. Ali mi smo veoma srećni, pogotovo posle našeg otkazanog koncerta i sada videti sve ove ljude kako čekaju već nedelju dana je veoma dobro..
Bill: Možemo reći da kao bend imamo najbolje fanove kakve smo samo mogli da poželimo.. Scene koje smo danas videli, obnavlja njih i mi smo veoma srećni..

Reporter: Doschli ste u Španiju i trebali biste znati da Nemački igrači igraju protiv Španskih.. Da li ćete gledati tu utakmicu velčeras?

Bill: Iskreni da budemo mi se uopšte ne razumemo u fudbal, i veoma smo loši u njemu.. I da budem iskren nisam uopšte fudbalski fan.. Očigledno da želimo sreću Nemačkoj ali za nas nema problema ako Španija pobedi.. Obe su lepe zemlje tako da nije važno ko će pobediti..
Georg: Ja sam siguran da ce Nemačka biti pobednik..

Reporter: Ovo mesto vam je na neki način nije baš srećno.. Da li kada dolazite ovde pomislite nešto tipa : "Ohh Bože sada idemo tamo.. nešto ce se opet loše desiti"??

Bill: Ostali su o tome pričali.. Billi smo u backstageu i pomislili smo na otkazan koncert.. Ono što se meni desilo, desilo se.. i nestalo je.. i veoma sam srećan što sam opet u formi , da budem na bini i pokušavam da uopšte o tome više ne razmišljam.. Ne mogu totalno to da zaboravim, to je billa najgora stvar koja mi se desila, i jaako mi je žao fanova što su ispaštali zbog toga.. Jako sam zadovoljan zbog toga što su opet došli u ovolikom broju, što su istrpeli, da smo ovde, i veoma sam srećan zbog večerašnjeg koncerta..

Reporter: Da li vam je dosadilo da pevate iste pesme, da li želite da pišete nove i da njih počnete da pevate, svaki dan je drugačiji i drugačiji.. da li želite da razvijete nove pesme??

Tom: Dosadile nisu.. Ali Georg pokušava da pravi nove melodije za album tako da je to ok.. Ali shvatili smo da je vreme za novi album, i planiramo da se zavučemo u studio i pravimo nove pesme.. Ali to i dalje nije toliko mnogo za Georga..
Bill: Pa u našem novom albumu pokušaćemo da oslobodimo sebe od svega, da razjasnimo naše ideje, izpraznimo glave, idemo u šetnju, tako da moći ćemo da budemo kreativni.. Definitivno ćemo obnoviti pesme.. Sa tim pokušaćemo da budemo TokioHotel, ali uradićemo nešto totalno novo.. Imamo mnogo ideja i trenutno smo mnogo kreativni i želimo da izaberemo ono pravo.. U svakom slučaju novi album će doneti neverovatno iznenađenje i nove pesme ce takođe biti..

Reporter: Šta se trenutno pušta u vašim i-pod-ovima?

Bill: umm.. teško je reći .. Novi album ColdPlay nema sumlje.. mislim da je cool, i da ima od svega po malo.. Ja veoma malo fixiram bendove.. volim da slušam dobre pesme i u tome maximalno uživam.. Ali trenutno definitivno ColdPlay..
Назад на врх Go down
https://tokiohotel.forummotion.com
 
Top + Intervju sa Tokio Hotelom
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Do you like TOKIO HOTEL?
» Tokio Hotel TV
» Tokio Hotel videa
» Tokio Hotel slike
» Tokio Hotel oswaja Ameriku?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tokio Hotel :: Informacije-
Скочи на: