Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is a forum about the best bend ever-TOKIO HOTEL, )
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Tokio Hotel oswaja Ameriku?

Go down 
+2
Naughty*I Love Tom*
Irina&Tom
6 posters
АуторПорука
Irina&Tom

Irina&Tom


Број порука : 16
Join date : 26.06.2008
Age : 31
Локација : By ur side...:)

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyThu Jun 26, 2008 5:45 pm

izwor: BRAWO casopis

" TOKIO HOTEL OSVAJA AMERIKU? "

" Za sada je cool četvorka uspela da proda "preko bare" svega 16.000 primeraka aktuelnog albuma. Kada se ima u vidu činjenica da im je cilj milion prodatih CD-a, jedno je jasno: Moraće mnogo više da se potrude!" ~ Momci iz Tokio Hotela nedavno su krenuli u "pohod" na Sjedinjene Države. Međutim, njihove "pustešestvije" ostalo je prilično neprimećeno. Evo kako u SAD stoje stvari sa Tokio Hotelom... Mesto na zvaničnim top-listama: 39! Broj prodanih CD-a: 16.000. U zemlji koja ima 300 miliona stanovnika to je zaista "ogroman"(kh-kh!) uspeh. A kako smo saznali od njihovog menadžera i iz izdavačke kuće, cilj im je da se dostignu milion prodatih CD-a. Dakle, TH će zaista morati da se potrude. Ruku na srce, momci iz benda stvarno daju sve od sebe da postignu ono što su zacrtali. Međutim, američki san lako može da se pretvori u noćnu moru. Koncert pred 40.000 ljudi u New Yorku? Teško. Verovatnije je da bi koncert mogao da se održi u predgrađu New Jerseya, na primer, i to na nekom parkingu. I u tom slučaju pojavilo bi se (možda) oko 4.000 ljudi koji bi hteli da jedu hot-dogove , voze se na ringišpilu i usput poslušaju dva-tri benda od kojih bi jedan mogao da bude Tokio Hotel. Tokom boravka u SAD Bill, Tom, Georg i Gustav nastupili su i na jednom od šest Late-Night-Showa, koji se ovde odigravaju svake večeri i prođu potpuno nezapaženo. Za Los Angleles bili su najavili koncert u prostoru "Avalon", u koji može da stane oko 1.500 ljudi, dok ih je na koncertu bilo čak 900! Očigledno da nije nimalo lako osvojiti Ameriku, jer je konkurencija zaista ogromna. Miley Cyrus, Jonas Brothers, zvezde iz filma "High School Musical" - to su face koje bi tamo odmah rasprodale 20.000 karata za koncert. Tokio Hotel još uvek kaskaju za njima. Naravno, ne želimo da obeshrabrimo momke-nama je uvek super kada se evropski bend usudi da krene u osvajanje Amerike. Bill i društvance odvažili su se na pravu avanturu, jer u New Yorku i Los Angelesu svakodnevno sviraju najbolji muzičari na fantastičnim lokacijama. Hej, šta da se radi. Tokio Hotel ne treba da zaborave na uspeh koji su postigli širom Evrope i fanove koje su ovde stekli. Amerika je super-tamo zvezde sigurno zarađuju više nego bilo gde na svetu. Ali, ovi momci moraju da nauče da je put do zvezda trnovit. Možda nekad može da bude i dobro da ne dobiješ sve naslovne strane i ogromne naslove. Možda će to ovim momcima pomoći u formiranju ličnosti. Jer jedno je sigurno: Tokio Hotel su došli u Ameriku, odsvirali svoje i otišli, a da nisu ostavili nikakav trag za sobom. Barem zasad.

Ja zaista ne werujem da su prodali samo 16000 primeraka cd-a Shocked ...a u poslednje wreme BRAWO se bash okomio na TH. Mad
Назад на врх Go down
Naughty*I Love Tom*

Naughty*I Love Tom*


Број порука : 32
Join date : 25.06.2008
Локација : Na moru...

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyThu Jun 26, 2008 6:49 pm

ja mislim da je i Bravo jedno veliko DJUBRE,jer su ih propisno isprozivali...Pa sta ako nisu uspeli sad,mozda ce jednom uspeti....
Назад на врх Go down
Toms_Babeh
Admin
Toms_Babeh


Број порука : 223
Join date : 24.06.2008
Age : 29
Локација : Ispred sobe 483 xD cekam da mi Tom otvori vrata...

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyThu Jun 26, 2008 9:10 pm

ne pa TH u Avgustu ima turneju u SAD-u...koliko su glupi, znaci ne verujem...Ako nisu sad, uspece u Avgustu......
Назад на врх Go down
Jasna_The_Horny_One
Admin
Jasna_The_Horny_One


Број порука : 196
Join date : 24.06.2008
Age : 32
Локација : Skopje,Macedonia

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyThu Jun 26, 2008 11:11 pm

oooo ma ja kako mrzim bravo ufffffffffffff u zadje vreme sve sranja pise o TH.ma mrzim ga jos odavno
Назад на врх Go down
https://tokiohotel.forummotion.com
Alexz_Tomowa

Alexz_Tomowa


Број порука : 47
Join date : 28.06.2008
Age : 30
Локација : Sa Tomom kod mene u sobi ...*not kidding*

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptySat Jun 28, 2008 1:33 pm

Irina&Tom ::
izwor: BRAWO casopis

" TOKIO HOTEL OSVAJA AMERIKU? "

" Za sada je cool četvorka uspela da proda "preko bare" svega 16.000 primeraka aktuelnog albuma. Kada se ima u vidu činjenica da im je cilj milion prodatih CD-a, jedno je jasno: Moraće mnogo više da se potrude!" ~ Momci iz Tokio Hotela nedavno su krenuli u "pohod" na Sjedinjene Države. Međutim, njihove "pustešestvije" ostalo je prilično neprimećeno. Evo kako u SAD stoje stvari sa Tokio Hotelom... Mesto na zvaničnim top-listama: 39! Broj prodanih CD-a: 16.000. U zemlji koja ima 300 miliona stanovnika to je zaista "ogroman"(kh-kh!) uspeh. A kako smo saznali od njihovog menadžera i iz izdavačke kuće, cilj im je da se dostignu milion prodatih CD-a. Dakle, TH će zaista morati da se potrude. Ruku na srce, momci iz benda stvarno daju sve od sebe da postignu ono što su zacrtali. Međutim, američki san lako može da se pretvori u noćnu moru. Koncert pred 40.000 ljudi u New Yorku? Teško. Verovatnije je da bi koncert mogao da se održi u predgrađu New Jerseya, na primer, i to na nekom parkingu. I u tom slučaju pojavilo bi se (možda) oko 4.000 ljudi koji bi hteli da jedu hot-dogove , voze se na ringišpilu i usput poslušaju dva-tri benda od kojih bi jedan mogao da bude Tokio Hotel. Tokom boravka u SAD Bill, Tom, Georg i Gustav nastupili su i na jednom od šest Late-Night-Showa, koji se ovde odigravaju svake večeri i prođu potpuno nezapaženo. Za Los Angleles bili su najavili koncert u prostoru "Avalon", u koji može da stane oko 1.500 ljudi, dok ih je na koncertu bilo čak 900! Očigledno da nije nimalo lako osvojiti Ameriku, jer je konkurencija zaista ogromna. Miley Cyrus, Jonas Brothers, zvezde iz filma "High School Musical" - to su face koje bi tamo odmah rasprodale 20.000 karata za koncert. Tokio Hotel još uvek kaskaju za njima. Naravno, ne želimo da obeshrabrimo momke-nama je uvek super kada se evropski bend usudi da krene u osvajanje Amerike. Bill i društvance odvažili su se na pravu avanturu, jer u New Yorku i Los Angelesu svakodnevno sviraju najbolji muzičari na fantastičnim lokacijama. Hej, šta da se radi. Tokio Hotel ne treba da zaborave na uspeh koji su postigli širom Evrope i fanove koje su ovde stekli. Amerika je super-tamo zvezde sigurno zarađuju više nego bilo gde na svetu. Ali, ovi momci moraju da nauče da je put do zvezda trnovit. Možda nekad može da bude i dobro da ne dobiješ sve naslovne strane i ogromne naslove. Možda će to ovim momcima pomoći u formiranju ličnosti. Jer jedno je sigurno: Tokio Hotel su došli u Ameriku, odsvirali svoje i otišli, a da nisu ostavili nikakav trag za sobom. Barem zasad.

Ja zaista ne werujem da su prodali samo 16000 primeraka cd-a Shocked ...a u poslednje wreme BRAWO se bash okomio na TH. Mad


Da, slazem se sa tobom. U poslednje vreme ih samo pljuju umesto da kazu i koju rec hvale. Pa imam ja druga u Americi(otisao je po zavrsetko 1. godine), on kaze da su oni tamo ultra-popularni!!!
Назад на врх Go down
Toms_Babeh
Admin
Toms_Babeh


Број порука : 223
Join date : 24.06.2008
Age : 29
Локација : Ispred sobe 483 xD cekam da mi Tom otvori vrata...

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptySun Jun 29, 2008 2:16 am

to i da hoce ne moze da dodje do izrazaja kad sve sama sranja pisu o njima
Назад на врх Go down
WeKy&ToM 4ever

WeKy&ToM 4ever


Број порука : 97
Join date : 25.06.2008
Age : 29
Локација : Kod ToMa trenutno..*Ne ZeZam Se*

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptySun Jun 29, 2008 3:33 pm

Mah..
Назад на врх Go down
Alexz_Tomowa

Alexz_Tomowa


Број порука : 47
Join date : 28.06.2008
Age : 30
Локација : Sa Tomom kod mene u sobi ...*not kidding*

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptySun Jun 29, 2008 8:37 pm

Agree with Nitta
Назад на врх Go down
Toms_Babeh
Admin
Toms_Babeh


Број порука : 223
Join date : 24.06.2008
Age : 29
Локација : Ispred sobe 483 xD cekam da mi Tom otvori vrata...

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyMon Jun 30, 2008 7:38 pm

Very Happy
ali msm stvarno, oni su tamo bar ja mislim stvarno popularni, pa ona sesija potpisivanja, to je bilo fanova, da iglu nisi mogao da bacis
videli ste na TH TV
Назад на врх Go down
Jasna_The_Horny_One
Admin
Jasna_The_Horny_One


Број порука : 196
Join date : 24.06.2008
Age : 32
Локација : Skopje,Macedonia

Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? EmptyTue Jul 01, 2008 3:54 pm

ja se dopisujem sa jedna fanovka iz USA i ona kaze da su tamo jako populani aaawwwwwwww tako sam ponosna na njih stereo
Назад на врх Go down
https://tokiohotel.forummotion.com
Sponsored content





Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty
ПорукаНаслов: Re: Tokio Hotel oswaja Ameriku?   Tokio Hotel oswaja Ameriku? Empty

Назад на врх Go down
 
Tokio Hotel oswaja Ameriku?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Do you like TOKIO HOTEL?
» Tokio Hotel TV
» Tokio Hotel videa
» Tokio Hotel slike
» Top + Intervju sa Tokio Hotelom

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tokio Hotel :: Informacije-
Скочи на: