Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is a forum about the best bend ever-TOKIO HOTEL, )
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Afraid to love (FF)

Go down 
3 posters
АуторПорука
Toms_Babeh
Admin
Toms_Babeh


Број порука : 223
Join date : 24.06.2008
Age : 29
Локација : Ispred sobe 483 xD cekam da mi Tom otvori vrata...

Afraid to love (FF) Empty
ПорукаНаслов: Afraid to love (FF)   Afraid to love (FF) EmptyMon Jun 30, 2008 8:36 pm

ovako...
u ovom FF- se radi o Any, devojci koja je dozivela traumaticno iskustvo u ljubavi i onda se zaklela da vise nikada nece voleti....
parovi su....
Any/Bill(na kratko)
Any/Tom....

Afraid to love
fanfic by:Nitta...Sayuri

-O covece…Smorio si.Po miloniti put kazem da znam kako se glumi kraljica, zadnja u dinastiji egipatskih faraona, dostojna sam te uloge, ja sam rodjena da glumim Kleopatru.-
-Znam, ali..-reziser filma me je toliko smarao dok smo kretali u sobu u kojoj su se nalazili ostali glumci
-Nista ali, nijedna rec-mozda sam bila prestroga, ali valjda znam sta radim.Napokon smo stigli do jedne sobe, osrednje sobe, taman odlicne velicine za ovakvu vrstu sastanka.U njoj je bilo nekoliko glumaca, onih koji igraju vaznije uloge.
-Dobar dan.-usla sam zajedno sa reziserom.
-Dobar dan..-ljubazno mi je uzvratio jedan visoki tip, duge crne kose
-Da li neko moze da mi kaze zasto jebena gospodjica mora da kasni sat vremena, dok smo mi morali da stignemo na vreme?!-ne toliko ljubazan je bio jos jedan visoki decko, ovaj je imao dredove i bio je skroz u hip-hop fazonu.
-Mozete li mi reci koja je njegova uloga?-drsko sam se obratila reziseru jer mi je danas takvih gluposti bilo preko glave, sto bi objasnilo moje kasnjenje.
-Julije Cezar.-
-STA?!On da glumi Julija Cezara!?Pa vi ste svi pukli.Pa decko ima jebene dredove i premlad je za tu ulogu!-
-Ne brini sredicemo mi njega-
-I da napomenem da je previse drzak za tu ulogu!-
-Ja drzak?!Slusaj me mlada damo, ako smesta ne prestanes sa vredjanjem, ja cu…-drao se prilazeci mi
-Ti ces sta !Da me zavedes, sto je ja mislim moja uloga, dragi moj-
-Tome dosta...Imaj bar trunku postovanja prema Any-reziser mi je jako pomogao oko ovoga
-Ja ?!Kad se odlucite da pocnemo sa sastankom javite mi !-
-Pocinjemo sa sastankom.Jer je to dovoljno?Ovako, ovo je Any...Ona ce igrati Kleopatru, nasu glavnu ulogu kao sto svi dobro znamo. Ovo je Tom, on ce igrati Julija Cezara..-
-Sa jebenim dredovima-dobacila sam a svi su se nasmejali, svi osim onog Toma, ili kako se vec zove
-Da...Ovo je Bill, Tomov brat blizanac, on ce igrati Marka Antonija...-
-Drago mi je...-Bill je ljubazno pruzio ruku i pozdravio se samnom..
-U znaci bicu sa obojicom...svidja mi se to-
-I na kraju Anette, ona ce igrati Cezarovu zenu....-
-U napokon neko zensko lice...jako mi ja drago sto cu raditi sa tobom Anette-
-I meni je iskreno drago-Kada sm se svi upoznali onako kako treba, krenuli smo da vidimo kostime.To sam jedva cekala da vidim.Usli smo u jednu veoma veliku prostoriju
-Wow...-kratko je izustio Bill
-A ovo su moji kostimi ?-otrcala sam do jednog dela u kojem su bile haljine, cipele i nakit za moju ulogu...
-Da...nadam se da ti se dopadaju-
-A sta ima da joj se dopadaju, to se nje ionako ne tice !-ozbiljno kazem, preterao je, ali je bio simpa decko...ahmmm da se vratimo mojoj zelji da mu zavalim samarcinu
-Tice me se...JEBENO ME SE TICE !!!-suze su mi krenule...kako da kazem ,,suze,,...na sta mi je Bill prisao i jako me zagrlio...WTF pa jer se ja to njemu svidjam...nema veze, da se vratimo Tomovom osecaju krivice...
-Any, nisam tako mislio...Ja...-
-Ne obracaj mi se ako nije nesto hitno....-nastavila sam da gledam moje kostime kad sam naisla na krunu koju su napravili.Ljudi ono treba doziveti.Zlatna kruna oblozena safirima i imala je kobru na sredini.Mislim nije to bilo pravo, sam dobra imitacija, ali opet.
-A svidja ti se?-ahh Bill je jako pazljiv, zaista pazljiv
-Aha…-
-Drago mi je da ti se svidja.Ja sam pravio nacrte-
-Ooooo stvarno?Jako je lepa.Svidja mi se-
-Drago mi je sto ces bas ti da glumis Kleopatru, ne verujem da bi nekoj drugoj ova kruna stajala kao tebi-rekao je sa toplinom u glasu polako mi stavljajuci krunu na glavu.Nije svestan koliko se ja u tom glasu gubim.Kakav sarmer.Awwww…
-A jer postoji nesto zbog cega ti nije drago ?-
-Jedino sto moj brat mora da glumi Cezara, a ne ja.Ali dobro, bar necu biti izboden, vec cu ostati kraj lepote Nila-
-A prestani, laskas mi, i previse-
-Ti to zasluzujes-
-Ti mnogo volis da filozofiras ili si takav prirodno….-
-Prirodno baby-
-A sad ces lepo da se okrenes i da odes, i da me pustis da zavrsim zapoceto.Zbogom-
-Vidimo se u hotelu..-lol to ti mislis.Zasto sve slavne licnosti imaju toliko samopouzdanja, ali ne stvarno misle da mogu da smuvaju koju hoce, e pa mene ne mogu, evo im ga na, mada Bill mozda i uspe, ali Tom.Taj naduvenko, ubijte me ako on uspe da me smuva, ali dobro.
-Any…-
-E kazi Anette-
-Jao sad sam pricala sa Tomom.Kakav sarmer.-otpala mi vilica, gde su joj oci
-Anette…nemoj mi reci da je ON sarmer, sta onda Bill treba da bude ?Jao kako je sladak ovo ono, bezi bre.Rekla sam da vise nikada necu dozvoliti sebi da se zaljubim, i ostajem pri tome, pa ti bar znas sve-
-Znam Any, ali probaj da das sebi jos jednu sansu.-
-Ne Anette, znas sta mi se prosli put desilo, necu dozvoliti da se desi ponovo !-
-U redu je, ja sam pokusala… ali tebe je tesko ubediti-
-Jeste i ti to znas-
,,Zasto uopste pokusavaju, znaju kakva sam i znaju da se necu zaljubiti, ma moze da bude bilion puta Bill, ali ja se necu zaljubiti, secam se sta sam rekla, ostajem pri tome,,
Назад на врх Go down
Jasna_The_Horny_One
Admin
Jasna_The_Horny_One


Број порука : 196
Join date : 24.06.2008
Age : 32
Локација : Skopje,Macedonia

Afraid to love (FF) Empty
ПорукаНаслов: Re: Afraid to love (FF)   Afraid to love (FF) EmptyMon Jun 30, 2008 9:20 pm

wiiiiiii super jeeeeeeeeee

ahaha Cezar sa dredovima ahahah
Назад на врх Go down
https://tokiohotel.forummotion.com
WeKy&ToM 4ever

WeKy&ToM 4ever


Број порука : 97
Join date : 25.06.2008
Age : 29
Локација : Kod ToMa trenutno..*Ne ZeZam Se*

Afraid to love (FF) Empty
ПорукаНаслов: Re: Afraid to love (FF)   Afraid to love (FF) EmptyFri Jul 04, 2008 5:01 pm

djaswi mi se..
Назад на врх Go down
Sponsored content





Afraid to love (FF) Empty
ПорукаНаслов: Re: Afraid to love (FF)   Afraid to love (FF) Empty

Назад на врх Go down
 
Afraid to love (FF)
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Her love letters to none (FF)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tokio Hotel :: Fanfikcije & Fanart-
Скочи на: